The Crew’den Yeni Tanıtım Videosu

  • Sumo

the-crew

Ubisoft’un geliştirdiği ve bu sene merakla beklenen yarış oyunları arasında başı çeken The Crew’den yeni tanıtım videosu geldi. Geçtiğimiz ay PC için kapalı beta yapan, şimdi de PlayStation 4 ve Xbox One için kapalı beta kayıtlarını açan (beta Eylül sonu başlayacak) The Crew, 11 Kasım’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

The Crew, normal araba yarışlarına göre biraz farklı. Aslında NFS Rivasl’ın hafiften temellerine dayansa da genel tema olarak çok farklı. Oyun, adından da anlaşılabileceği üzere ekibe dayalı. Her oyuncu, kendi arabasıyla bir ekibe dahil oluyor ya da kuruyor. Bu şekilde Amerika haritasında istediği yere gidip yarışlara katılıyor, isterse diğer ekiplerle kapışabiliyor.

Araba odaklı online sosyal oyun diyebileceğimiz The Crew, özellikle büyük haritasıyla dikkat çekiyor. Amerika’nın tamamının harita olarak tasarlandığını ve bir ucundan öteki ucuna gitmenin çok uzun zaman alacağını belirtelim. Tabii Amerika’nın tamamı derken tüm yollar değil, şehirler arası oyuna özel yollar diyebiliriz.

The Crew’ün sosyal özelliklerinin ön plana çıktığı yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun “Never Drive Alone / Asla Yalnız Sürmeyeceksin” sloganı da epey hoş duruyor. Hatta Liverpool taraftarının “You’ll Never Walk Alone” tezahüratını andırdığı için hoş bir ayrıntı diyebilirim.

(Süperkarga)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*